CJRAE Covasna

Spune cum te simți, arată-ne cine ești!

Cu masca sau scutul împotriva pandemiei

 

Vizualizați o expoziție realizată din produse create de copii/elevi pe parcursul stării de urgență generate de pandemia actuală. Prin aceste produse copiii/elevii au ales să împărtășească trăirile lor generate de situația actuală, reușind astfel să depășim granițele fizice impuse și să fim împreună în acest spațiu virtual.

La fel ca la oricare expoziție, veți descoperi creații care vă atrag mai mult atenția inspirându-vă sau trezindu-vă anumite trăiri, gânduri.

Puteți evidenția acest lucru, oferind un feedback prin apăsarea simbolului din partea de jos a fotografiei respective!

Vizualizare plăcută!

Sandru Alexandra

Sandru Alexandra
IV. osztály, Plugor Sándor Művészet Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a IV-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Gál Csanád

Gál Csanád
VII. osztály, Plugor Sándor Művészet Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a VII-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Serban Kincső Nikolett

Serban Kincső Nikolett
VII. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a VII-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Szabó Orsolya

Szabó Orsolya
X. B osztály, Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a X-a B, Liceul Teoretic Mikes Kelemen, Sf. Gheorghe

Varga Borbála

Varga Borbála
IV. C osztály, Körösi Csoma Sándor Líceum, Kovászna
clasa a IV-a C, Liceul Körösi Csoma Sándor, Covasna

Moroian Nicolae Stefan

Moroian Nicolae Stefan
clasa a VII a, Scoala Gimnazială Avram Iancu, Covasna

Kosztándi Emőke

Kosztándi Emőke
VI. B, Molnár Józsiás Általános Iskola, Kézdivásárhely
clasa a VI-a B, Școala Gimnazială Molnár Jozsiás, Tg. Secuiesc

Olteanu Alexandru

Olteanu Alexandru
clasa pregătitoare A, Colegiul Național Mihai Viteazul, Sf.Gheorghe

Daragus Lilla

Daragus Lilla
Előkészítő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare C, Colegiul Național Székely Mikó, Sf. Gheorghe

Para Tekla

Para Tekla
nagycsoport, 1-es számú Napközi Otthon, Kovászna
grupa mare, GPP nr 1, Covasna

Lacko Laura

Lacko Laura
V. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a V-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Giuglea Ionela

Giuglea Ionela
clasa a VI-a, Şcoala Gimnazială Nicolae Russu Nr. 3, Sita Buzăului

György Bence

György Bence
Előkészítő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare C, Colegiul Național Székely Mikó, Sf. Gheorghe

Mészáros Ákos

Mészáros Ákos
V. B osztály, Mikes Kelemen Elméleti Liceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a V-a B, Liceul Teoretic Mikes Kelemen Sf. Gheorghe

Biró Norbert

Biró Norbert
VI. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a VI-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf.Gheorghe

Szép Rebeka

Szép Rebeka
Előkésztő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare C, Colegiul Național Székely Mikó, Sf. Gheorghe

Bartalis Levente

Bartalis Levente
X. A osztály, Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a X-a A, Liceul Teoretic Mikes Kelemen, Sf.Gheorghe

Cimpoeșu Alexandra

Cimpoeșu Alexandra
clasa a V-a B, Colegiul National Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe

Barthi Reka

Barthi Reka
IV. B osztály, 1es számú Általános Iskola, Zabola
clasa a IV-a B, Școala Gimnazială nr 1, Zăbala

Illés Réka

Illés Réka
VIII. C osztály, Nagy Mózes Elméleti Líceum, Kézdivásárhely
clasa a VIII-a C Liceul Teoretic Nagy Mózes, Tg. Secuiesc

Florescu Andrei - Daniel

Florescu Andrei - Daniel
clasa a V-a A, Liceul de Arte Plugor Sandor, Sf Gheorghe
V.A osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy

Mátéh Attila

Mátéh Attila
XI. C osztály, Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a XI-a C, Liceul Teoretic Mikes Kelemen, Sf. Gheorghe

Sechei Szilágyi Cornel

Sechei Szilágyi Cornel
V. D osztály, Váradi József Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy
clasa a V-a D, Școala Generală Váradi József, Sf. Gheorghe

Szebeni Janka

Szebeni Janka
Előkészítő C osztály, Székely Mikó Kollégium Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitore A, Colegiul Național Székely Mikó, Sf. Gheorghe

Benedec-Silvester Kincső

Benedec-Silvester Kincső
V. osztály, Végh Antal Általános Iskola, Csernáton
clasa a V-a, Școala Generală Végh Antal, Cernat

Huszár Mátyás

Huszár Mátyás
VIII. osztály, Plugor Sándor Művészeti Liceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a VIII-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf.Gheorghe

Wéber Arnold

Wéber Arnold
VII. A osztály, Mikes Kelemen Elméleti Liceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a VII-a A, Liceul Teoretic Mikes Kelemen Sf. Gheorghe

Jáger Kristóf

Jáger Kristóf
IX. osztály, Baroti Szabó Dávid Technológiai Líceum, Barót
clasa a IX-a, Liceul Tehnologic Baróti Szabó Dávid, Baraolt

Kakasi Zsuzsanna

Kakasi Zsuzsanna
VII. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a VII-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf.Gheorghe

Damian Petru-Rareș

Damian Petru-Rareș
clasa I, Colegiul Național Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe

Giligor Kincső

Giligor Kincső
V. osztály, Kicsi Antal Általános Iskola, Torja
clasa a V-a, Școala Generală Kicsi Antal, Turia

Sárga Orsolya Mónika

Sárga Orsolya Mónika
V. A osztály, Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a V-a A, Liceul Teoretic Mikes Kelemen Sf. Gheorghe

Sorbán Renáta

Sorbán Renáta
IX. C osztály, Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a IX-a C, Liceul Teoretic Mikes Kelemen Sf. Gheorghe

Fejér Csenge

Fejér Csenge
IV. osztály, 1es számú Általános Iskola, Zabola
clasa a IV-a, Școala Gimnazială nr 1, Zăbala

Szász Villő Eszter

Szász Villő Eszter
I. osztály, Körtvélyfájai Általános Iskola, Körtvélyfája
clasa I, Școala Generală, Periș

Csáki Szidónia

Csáki Szidónia
III. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a III-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Burista Janka

Burista Janka
X. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a X-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Sechei Szilágyi Cornel

Sechei Szilágyi Cornel
V. D osztály, Váradi József Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy
clasa a V-a D, Școala Generală Váradi József, Sf. Gheorghe

Csiki Anita

Csiki Anita
IX. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a IX-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Kovács Kata

Kovács Kata
II. osztály, Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a II-a, Liceul Teoretic Mikes Kelemen, Sf. Gheorghe

Kölcze Maya

Kölcze Maya
clasa I B Step by step, Colegiul National Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe

Bosin Kincső

Bosin Kincső
III. A osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa a III-a A, Colegiul Național Székely Mikó, Sf. Gheorghe

Porkoláb Zenkő

Porkoláb Zenkő
X. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a X-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Jakabos Dávid

Jakabos Dávid
I. osztály, Turóczi Mózes Általános Iskola, Kézdivásárhely
clasa I, Școala Gimnazială Turoczi Mózes, Tg. Secuiesc

Gyurka Janka

Gyurka Janka
X. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a X-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Manea Cezar Ovidiu Andrei

Manea Cezar Ovidiu Andrei
clasa pregătitoare, Școala Generală Avram Jancu, Covasna

Biro Alpár

Biro Alpár
VI. B osztály, Petőfi Sándor Gimnázium, Kézdivásárhely
clasa a VI-a B, Școala Gimnazială Petőfi Sándor, Tg. Secuiesc

Kovács Timea

Kovács Timea
clasa a VIII-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf Gheorghe
VIII. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy

Dima Evelin

Dima Evelin
VII. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a VII-a Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf.Gheorghe

Molnár Krisztina

Molnár Krisztina
VI. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a VI-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Mogda Carina

Mogda Carina
clasa a VI-a A, Colegiul Național Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe

Csillag Boglárka

Csillag Boglárka
IV. osztály, Plugor Sándor Művészet Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a IV-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Pora Jácinta

Pora Jácinta
X. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a X-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Gherghina Alexia

Gherghina Alexia
clasa a VI-a B, Colegiul National Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe

Toth Janka

Toth Janka
V. C osztály, Nicolae Colan Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy
clasa a V-a, clasa a V-a, Școala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe

Kiss Gergely

Kiss Gergely
Előkészítő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare C, Colegiul Național Székely Mikó, Sf. Gheorghe

Szász Zsanett

Szász Zsanett
VI. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a VI-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Kósa Barbara

Kósa Barbara
Benkő József Gimnázium, Középajta
Școala Gimnazială Benkő József, Aita Medie

Fülöp Boglárka

Fülöp Boglárka
V. C osztály, Nicolae Colan Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy
clasa a V-a, Școala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe

Szabó Júlia

Szabó Júlia
előkészítő B osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare B, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Miricioiu Melinda

Miricioiu Melinda
X. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a X-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Prezsmer Larissza

Prezsmer Larissza
Előkészítő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare C, Colegiul Național Székely Mikó Sf. Gheorghe

Florescu Gabriel-Răzvan

Florescu Gabriel-Răzvan
clasa a II-a A, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe
II. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy

Molnár Anita

Molnár Anita
VIII.B osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a VIII-a B, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Ardelean Luca

Ardelean Luca
clasa pregătitoare A, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe
előkészítő A osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy

Molnár Nándor

Molnár Nándor
VII. B osztály, Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a VII-a B, Liceul Teoretic Mikes Kelemen Sf. Gheorghe

Köllő Hanga

Köllő Hanga
V. C osztály, Nicolae Colan Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy
clasa a V-a C, Școala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe

Farkas Borbála

Farkas Borbála
II. D osztály, Váradi József Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy
clasa a II-a D, Școala Generală Váradi József, Sf. Gheorghe

György Anett

György Anett
VII. osztály, Plugor Sándor Művészeti Liceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a VII-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf.Gheorghe

Zonda Endre-István

Zonda Endre-István
X. A osztály, Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a X-a A, Liceul Teoretic Mikes Kelemen, Sf. Gheorghe

László Dorka

László Dorka
Előkészítő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare C, Colegiul Național Székely Mikó, Sf. Gheorghe

Pál András Attila

Pál András Attila
V. osztály, Kicsi Antal Általános Iskola ,Torja
clasa a V-a, Școala Gimnazială Kicsi Antal, Turia

Dezső Szabolcs

Dezső Szabolcs
X. A osztály, Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a X-a A, Liceul Teoretic Mikes Kelemen Sf. Gheorghe

Darius Beres

Darius Beres
clasa a IV-a C, Colegiul National Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe

Toth Zsófia

Toth Zsófia
V. C osztály, Nicolae Colan Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy
clasa a V-a, Școala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe

Săcrieru Andrei

Săcrieru Andrei
Clasa Pregătitoare, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe
Előkészítő osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum Sepsiszentgyörgy

Gyurka Attila

Gyurka Attila
V. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a V-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf.Gheorghe

Lazăr Daria

Lazăr Daria
clasa a V-a A, Colegiul National Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe

Rab Boglárka

Rab Boglárka
X. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy, clasa a X-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Csillag Csengele

Csillag Csengele
IX. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a IX-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf.Gheorghe

Luca Toth

Luca Toth
clasa a IV-a C, Colegiul National Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe

Kicsi Kristóf

Kicsi Kristóf
Előkészítő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare C, Colegiul Național Székely Mikó, Sf. Gheorghe

Oltean Simion

Oltean Simion
clasa a VI-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe
VI. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy

Kellán Nikolett Szandra

Kellán Nikolett Szandra
V. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a V-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf.Gheorghe

Varga Mátyás

Varga Mátyás
II. osztály, Körösi Csoma Sándor Líceum, Kovászna
clasa a II-a, Liceul Körösi Csoma Sándor, Covasna

Nyiko Fruzsina

Nyiko Fruzsina
VI. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a VI-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Karacsi Máté

Karacsi Máté
II. B osztály, Petőfi Sándor Gimnázium, Kézdivásárhely
clasa a II-a, Școala Gimnazială Petőfi Sándor, Tg. Secuiesc

Bölöni Lili

Bölöni Lili
III. Step by step osztály, Váradi József Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy
clasa a III-a, Școala Generală Váradi József, Sf. Gheorghe

Illyés Boglárka

Illyés Boglárka
Előkészítő osztály

Szigethi Kocsis Balázs

Szigethi Kocsis Balázs
VII. osztály, Plugor Sándor Művészet Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a VII-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Török Hanna

Török Hanna
X. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a X-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Bodo Helga Katalin

Bodo Helga Katalin
IX. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a IX-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Moroian Alexandra Andrea

Moroian Alexandra Andrea
clasa a IV a Școala Gimnazială Avram Iancu, Covasna

Visoiu Denisa Ioana

Visoiu Denisa Ioana
clasa a IV-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf Gheorghe
Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy

Háromszéki Adrienn

Háromszéki Adrienn
IX. C osztály, Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a IX-a C, Liceul Teoretic Mikes Kelemen Sf. Gheorghe

Bălan Ioana

Bălan Ioana
clasa a V-a B, Colegiul National Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe

Práth-Benkő András

Práth-Benkő András
Előkészítő osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare, Colegiul Național Székely Mikó Sf. Gheorghe

Vargyasi Dora

Vargyasi Dora
IX. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a IX-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Barabás Artúr

Barabás Artúr
előkészítő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare C, Colegiul Național Székely Mikó, Sf. Gheorghe

Kiss Nikoletta

Kiss Nikoletta
V. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a V-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Máthé Eszter

Máthé Eszter
Előkészítő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare C, Colegiul Național Székely Mikó, Sf. Gheorghe

Papp Ünige Borbála

Papp Ünige Borbála
Előkésztő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare C, Colegiul Național Székely Mikó Sf. Gheorghe

Egyed Csongor

Egyed Csongor
IX. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa IX-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Erik Olteanu

Erik Olteanu
clasa a IV-a C, Colegiul National Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe

Barabás Nóra

Barabás Nóra
előkészítő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare C, Colegiul Național Székely Mikó, Sf. Gheorghe

Pál Csenge Krisztina

Pál Csenge Krisztina
Előkészítő B osztály, Nicolae Colan Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy

Pantiru Jennifer Bernadett

Pantiru Jennifer Bernadett
clasa a VIII-a A , Liceul de Arte Plugor Sándor Sf. Gheorghe. VIII. A osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy

Vilikó Kamilla

Vilikó Kamilla
Előkészítő osztály, 1es számú Általános Iskola, Zabola
clasa pregătitoare, Școala Gimnazială nr 1, Zăbala

Ciprian Floroi

Ciprian Floroi
clasa a IV-a C, Colegiul National Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe

Tamás Bianka

Tamás Bianka
VI. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a VI-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Nistor Maya

Nistor Maya
clasa a VI-a, Liceul de Arte Plugor Sándor. Sf Gheorghe
VI. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy

Lazar Szabina

Lazar Szabina
V. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a V-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

György Hajnalka

György Hajnalka
IX. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy, clasa a IX-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Gothár Kincső

Gothár Kincső
Speciális előkészítő osztály, Turóczi Mózes Általános Iskola, Kézdivásárhely
clasa pregătitoare specială, Școala Gimnazială Turoczi Mózes, Tg. Secuiesc

Nánia Hanna

Nánia Hanna
X. A osztály, Nagy Mózes Elméleti Líceum , Kézdivásárhely
clasa a X-a A, Liceul Teoretic Nagy Mózes Tg. Secuiesc

Vancea Ruben

Vancea Ruben
II. osztály, Dr. Gelei József Általános Iskola, Árkos
clasa a II-a, Școala Gimnazială Dr. Gelei József, Arcus

Simon Kincső

Simon Kincső
IV. osztály, Plugor Sándor Művészet Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a IV-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf.Gheorghe

Ilyés Norbert

Ilyés Norbert
X. A osztály, Székely Miko Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa a X-a, Colegiul Național Székely Mikó, Sf. Gheorghe

Szőcs Anett

Szőcs Anett
V. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a V-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Illyés Nándor

Illyés Nándor
IX. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a IX-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Dávid - Korodi Gréta

Dávid - Korodi Gréta
IV. osztály, Református Kollėgium, Sepsiszentgyörgy
clasa a IV-a, Liceul Teologic Reformat, Sf. Gheorghe

Lázár-Prezsmer Sára

Lázár-Prezsmer Sára
V. B osztály, Mikes Kelemen Elméleti Liceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a V-a B, Liceul Teoretic Mikes Kelemen, Sf. Gheorghe

Somogyi Nora

Somogyi Nora
VI. B osztály, Molnár Jozsiás Áltlános Iskola, Kézdivásárhely
clasa a VI-a B, Școala Gimnazială Molnár Jozsiás, Tg. Secuiesc

Turos Csia Nándor

Turos Csia Nándor
Előkészítő osztály, Református Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare, Liceul Teologic Reforma Sf. Gheorghe

Daragics Alexandra

Daragics Alexandra
IV. osztály, Plugor Sándor Művészet Líceum Sepsiszentgyörgy
clasa a IV-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Pulugor Szilárd

Pulugor Szilárd
VII. osztály, Plugor Sándor Művészet Líceum Sepsiszentgyörgy
clasa a VII-a Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf.Gheorghe

Farkas Tamás

Farkas Tamás
Előkészítő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare C, Colegiul Național Székely Mikó, Sf. Gheorghe

Vitályos Orsolya

Vitályos Orsolya
VI. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy, clasa a VI-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Tincu Ștefan

Tincu Ștefan
clasa a VII-a A, Colegiul National Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe

Siklódi Bíborka

Siklódi Bíborka
II. D osztály, Váradi József Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy
clasa a II-a D, Școala Generală Váradi József, Sf. Gheorghe

Prezsmer Orsolya

Prezsmer Orsolya
V. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a V-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Bán Júlia

Bán Júlia
II. E osztály, Váradi József Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy
clasa a II-a E, Școala Generală Váradi József, Sf. Gheorghe

Kovács Kata

Kovács Kata
Előkészítő A osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare A, Colegiul Național Székely Mikó, Sf. Gheorghe

Amalia Tudor

Amalia Tudor
clasa a IV a C, Colegiul National Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe

Szőcs Kriszta

Szőcs Kriszta
V. osztaly, Kicsi Antal Általános Iskola, Torja
clasa a V-a, Școala Gimnazială Kicsi Antal, Turia

Czine-Joó Dániel

Czine-Joó Dániel
Előkészítő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare C, Colegiul Național Székely Mikó, Sf. Gheorghe

Lázár Csenge-Boróka

Lázár Csenge-Boróka
II. B Step by step osztály, Váradi József Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy
clasa a II-a B, Școala Generală Váradi József, Sf. Gheorghe

Ambrus Brigitta

Ambrus Brigitta
VI. B osztály, Molnár Józsiás Általános Iskola, Kézdivásárhely
clasa a VI-a B, Școala Gimnazială Molnár Jozsiás, Tg. Secuiesc

Kiss Dorka Emma

Kiss Dorka Emma
II. B osztály, Nicolae Colan Altalános Iskola, Sepsiszentgyörgy
clasa a II-a B, Școala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe

Mátis Adrienn

Mátis Adrienn
VI. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a VI-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Kovács Dorka

Kovács Dorka
II. osztály, Mikes Kelemen Elméleti Líceum , Sepsiszentgyörgy
clasa a II-a, Liceul Teoretic Mikes Kelemen, Sf. Gheorghe

Osváth-Nagy Sándor

Osváth-Nagy Sándor
VIII. B osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy, clasa a VIII-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Suci Andrea

Suci Andrea
IX. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy, clasa a IX-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Bálint Balázs

Bálint Balázs
V. osztály, Apor István Gimnázium, Kézdiszentlélek
clasa a V-a Școala Gimnazială Apor István, Sânzieni

Támpa Tünde

Támpa Tünde
VII. B osztály, Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a VII-a B, Liceul Teoretic Mikes Kelemen Sf. Gheorghe

Bálint Enikő

Bálint Enikő
VIII. osztály, Apor István Gimnázium, Kézdiszentlélek
clasa a VIII-a, Școala Gimnazială Apor István, Sânzieni

Raffa Daria-Maria

Raffa Daria-Maria
clasa a III-a C, Colegiul National Mihai Viteazul, Sf.Gheorghe

Grosos Anja Ancona

Grosos Anja Ancona
clasa a VI-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe
VI. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy

Siminciuc David

Siminciuc David
clasa a V-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe
V. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy

Lucaci Beáta

Lucaci Beáta
V. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a V-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Secelean Lénárd

Secelean Lénárd
III. osztály, Református Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa a III-a, Liceul Teologic Reformat, Sf. Gheorghe

Bíró Alpár

Bíró Alpár
V. osztály, Végh Antal Általános Iskola, Csernáton
clasa a V-a, Școala Generală Végh Antal, Cernat

Oltean Diana

Oltean Diana
clasa a VI-a A, Colegiul Național Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe

Dumitru Victor

Dumitru Victor
clasa a V-a A, Colegiul National Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe

Șerban Robert Andrei

Șerban Robert Andrei
I osztály, Nicolae Colan Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy
clasa I, Școala Gimnazială Nicolae Colan, Sf. Gheorghe

Bede Henrietta

Bede Henrietta
IX. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a IX-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Munteanu Gabriel

Munteanu Gabriel
clasa a VI-a B, Colegiul National Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe

Veres Regina

Veres Regina
VI. osztály, Teleki Domokos Általános Iskola, Gernyeszeg
clasa a VI-a, Școala Gimnazială Teleki Domokos, Gornești

Nagy András Norbert

Nagy András Norbert
VII. osztály, Plugor Sándor Művészet Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a VII-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Gödri Ágnes-Mikolt

Gödri Ágnes-Mikolt
VI. osztály Végh Antal Általános Iskola, Csernáton
clasa a VI-a, Școala Generală Végh Antal, Cernat

Márton Johanna

Márton Johanna
V. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a V-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Molnár Panna

Molnár Panna
VII. B osztály, Nagy Mózes Elméleti Líceum, Kézdivásárhely
clasa a VII-a B, Liceul Teoretic Nagy Mózes, Tg. Secuiesc

Moroian Alexandra Andrea

Moroian Alexandra Andrea
clasa a IV-a Școala Gimnazială Avram Iancu, Covasna

Ágoston Bianka

Ágoston Bianka
I. osztály, Gaál Mózes Általános Iskola, Barót (Köpec)
clasa I, Școala Gimnazială Gaál Mózes, Baraolt

Dancs Renáta

Dancs Renáta
clasa a VI-a B, Colegiul Național Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe

Akácos Szende Bernadett

Akácos Szende Bernadett
V. osztály, Mikes Kelemen Elméleti Liceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a V-a, Liceul Teoretic Mikes Kelemen Sf. Gheorghe

Alexandra Hariton

Alexandra Hariton
clasa a IV-a C, Colegiul National Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe

Vilikó Roland Szilamér

Vilikó Roland Szilamér
III. B osztály, 1es számú Általános Iskola, Zabola
clasa a III-a, Școala Gimnazială nr 1, Zăbala

Roxana Iftimie

Roxana Iftimie
clasa a IV a C, Colegiul National Mihai Viteazul, Sf Gheorghe

Stoica Ştefania

Stoica Ştefania
clasa a VI-a, Şcoala Gimnaziala Nicolae Russu Nr. 3, Sita Buzăului

Török Nimród

Török Nimród
Előkészítő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare C, Colegiul Național Székely Mikó, Sf. Gheorghe

Teodora Acatrinei

Teodora Acatrinei
clasa a IV-a C, Colegiul National Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe

Bosin Tamás

Bosin Tamás
előkészítő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare C, Colegiul Național Székely Mikó, Sf. Gheorghe

Huszár Kincső

Huszár Kincső
VIII. B osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a VIII-a B, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Szigethi Kocsis Balázs

Szigethi Kocsis Balázs
VII. osztály, Plugor Sándor Művészet Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a VII-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Antal Dániel

Antal Dániel
IV. osztály, Református Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa a IV-a, Liceul Teologic Reformat, Sf. Gheorghe

Denis Petre

Denis Petre
clasa a IV-a C, Colegiul National Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe

Lukaci Denisa

Lukaci Denisa
clasa a Vlll-a A, Școala Gimnazială Teleki Domokos , Gornești
VIII. osztály, Teleki Domokos Általános Iskola, Gernyeszeg

Nagy Zalán Péter

Nagy Zalán Péter
Előkészítő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare C, Colegiul Național Székely Mikó, Sf. Gheorghe

Török Edina

Török Edina
X. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a X-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Ruzsa Dénes Hunor

Ruzsa Dénes Hunor
Előkészítő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare C, Colegiul Național Székely Mikó Sf. Gheorghe

Jakab Hunor

Jakab Hunor
IV. osztály, Plugor Sándor Művészet Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a IV-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Simon Carla-Johanna

Simon Carla-Johanna
clasa a III-a C, Colegiul Național Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe

Dimény-Haszmann Örs

Dimény-Haszmann Örs
VI. osztály, Végh Antal Általános Iskola, Csernáton
clasa a VI-a, Școala Generală Végh Antal, Cernat

Bokor Anna

Bokor Anna
X. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a X-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Para Tamás

Para Tamás
IV. C osztály, Körösi Csoma Sándor Líceum, Kovászna
clasa a IV-a C, Liceul Körösi Csoma Sándor, Covasna

Balázs Norbert

Balázs Norbert
előkészítő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare C, Colegiul Național Székely Mikó, Sf. Gheorghe

Dávid - Korodi Gréta

Dávid - Korodi Gréta
IV. osztály, Református Kollėgium, Sepsiszentgyörgy
clasa a IV-a, Liceul Teologic Reformat, Sf. Gheorghe

Cuc Alexandru

Cuc Alexandru
clasa a VI-a A, Colegiul Național Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe

Scurtu Cosmin

Scurtu Cosmin
clasa a V-a, Liceul de Arte Plugor Sándor ,Sf. Gheorghe
V. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy

Ráduly Renáta

Ráduly Renáta
clasa a II-a B, Școala Gimnazială Turóczi Mózes , Târgu Secuiesc
II.osztály, Turóczi Mózes Általános Iskola, Kézdivásárhely

Kelemen Szilvia

Kelemen Szilvia
IX. osztaly, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a IX-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf.Gheorghe

Bartos Petra

Bartos Petra
előkészítő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare C, Colegiul Național Székely Mikó, Sf. Gheorghe

Armene Raul

Armene Raul
clasa a VI-a C, Colegiul Național Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe

György Bence

György Bence
Előkészítő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare C, Colegiul Național Székely Mikó, Sf. Gheorghe

Vasiliu Alexia

Vasiliu Alexia
clasa a III-a C, Colegiul Național Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe

Feraru Rareș

Feraru Rareș
clasa pregătitoare A, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe
előkészítő A osztály, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Teglás Kriszta

Teglás Kriszta
V. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a V-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Vasvári Kincső

Vasvári Kincső
VII. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a VII-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Luca Odobesteanu

Luca Odobesteanu
clasa a-V-a, Școala Generală Ady Endre, Sf. Gheorghe
V. osztály, Ady Endre Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy

Silviu Stoian

Silviu Stoian
clasa a IV-a C, Colegiul National Mihai Viteazul, Sf. Gheorghe

Pünkösti Petra Sára

Pünkösti Petra Sára
nagycsoport, Körösi Csoma Sándor óvoda, Sepsiszentgyörgy
grupa mare, GPP Körösi Csoma Sándor, Sf. Gheorghe

Farcádi Dorka

Farcádi Dorka
Előkészítő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare C, Colegiul Național Székely Mikó, Sf. Gheorghe

Pünkösti Rebeka Noémi

Pünkösti Rebeka Noémi
I osztály, Református Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa I, Liceul Teologic Reformat, Sf. Gheorghe

Kozma Gergő

Kozma Gergő
Előkészítő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare C, Colegiul Național Székely Mikó, Sf. Gheorghe

Pünkösti Petra Sára

Pünkösti Petra Sára
nagycsoport, Körösi Csoma Sándor óvoda, Sepsiszentgyörgy
grupa mare, GPP Körösi Csoma Sándor, Sf. Gheorghe

Pünkösti Rebeka Noémi

Pünkösti Rebeka Noémi
I osztály, Református Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa I, Liceul Teologic Reformat, Sf. Gheorghe

Oláh-Badi Cintia

Oláh-Badi Cintia
X. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a X-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Szocs Ingrid

Szocs Ingrid
IX. osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
clasa a IX-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Vita Hanna Izabella

Vita Hanna Izabella
VII. osztály, Plugor Sándor Művészet Líceum Sepsiszentgyörgy
clasa a VII-a, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe

Szőcs Szabina

Szőcs Szabina
IV. A osztály Turóczi Mózes Általános Iskola, Kézdivásárhely
clasa a IV-a, Școala Gimnazială Turóczi Mózes, Tg. Secuiesc

Vass Ágota

Vass Ágota
VIII. B osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum Sepsiszentgyörgy
clasa a VIII-a B, Liceul de Arte Plugor Sándor, Sf. Gheorghe