CJRAE Covasna

20200517_185255_1200

Páll Dávid

Páll Dávid
5 éves, középcsoport, Felsőlemhényi Óvoda
5ani, grupa mijlocie, Grădinița cu Program Normal Lemnia

Daragics Petra

Daragics Petra
8 éves, előkészítő osztály, Nicolae Colan Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy
8 ani, clasa pregătitoare, Școala Gimnazială Nicolae Colan Sfântu Gheorghe

Domokos Anna

Domokos Anna
10 éves, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
10 ani, Colegiul ”Székely Mikó” Sfântu Gheorghe

Marcu Zselyke-Boróka

Marcu Zselyke-Boróka
9 éves, II. C, Waldorf osztály, Nicolae Colan Gimnázium, Sepsiszentgyörgy
9 ani. clasa a II-a C, secția Waldorf, Școala Gimnazială Nicolae Colan Sfântu Gheorghe

Tóth Boróka

Tóth Boróka
11 éves, Református Kollégium, Sepsiszentgyörgy
11 ani, Liceul Teologic Reformat Sfântu Gheorghe

Szőcs Johanna

Szőcs Johanna
3,5 éves, Micimackó csoport, Napocska Óvoda, Kézdiszentkereszt
3,5 ani, grupa Micimackó, Grădinița cu Program Normal Napocska, Poian

Ioana-Sofia Roșca

Ioana-Sofia Roșca
4 ani, grupa mijlocie Iepurași, Grădinița cu Program Prelungit Csipike, Sfântu Gheorghe

Szigyártó Nóra

Szigyártó Nóra
6 éves, nagycsoport, Temesváry János Óvoda, Uzon
6 ani, grupa mare, Grădinița cu Program Normal Temesváry János, Ozun

Bódi Kiara

Bódi Kiara
7 éves, előkészítő osztály, Orbán Balázs Gimnázium, Maksa
7 ani, clasa pregătitoare, Școala Gimnazială Orbán Balázs Moacșa

Dobri Zsigmond

Dobri Zsigmond
6 éves, Süni nagycsoport, Temesváry János Óvoda, Uzon
6 ani, Grădinița cu Program Normal Temesváry János Ozun

Lazar Laura

Lazar Laura
13 éves, VI.osztály, Református Kollégium, Sepsiszentgyörgy
13 ani, clasa a VI-a, Liceul Teologic Reformat Sfântu Gheorghe

Karda-Bodali Rebeka

Karda-Bodali Rebeka
3 éves, Méhecske csoport, Temesváry János Óvoda, Uzon
3 ani, grupa Albinuța, Grădinița cu Program Normal Temesváry János, Ozun

Kubát Réka

Kubát Réka
6 éves, Gólyahir csoport, Kőrösi Csoma Sándor Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
6 ani, grupa mare, Grădinița cu Program Prelungit Kőrösi Csoma Sándor, Sfântu Gheorghe

Hajdo Dávid

Hajdo Dávid
5 éves, nagycsoport, Lécfalva
5 ani, grupa mare, Grădinița cu Program Normal Leț

Gál Bence

Gál Bence
6 éves Bóbita csoport, Vargyas
6 ani, grupa Bóbita, Grădinița cu Program Normal Vârghiș

Szentgyörgyi Júlia

Szentgyörgyi Júlia
4 éves, Nefelejcs kiscsoport, Kőrösi Csoma Sándor Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
4 ani, Grădinița cu Program Prelungit Kőrösi CsomaSándor Sfântu Gheorghe;

Máthé Dorka

Máthé Dorka
4 éves, Csillag csoport, Csipike Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
4 ani, grupa mică Csillag, Grădinița cu Program Prelungit Csipike Sfântu Gheorghe

Gál Zsolna

Gál Zsolna
középső csoport, Jancsó Benedek Napköziotthon, Gelence
grupa mijlocie, Grădinița cu Program Normal Jancsó Benedek Ghelința

Bularca Raisa Elena

Bularca Raisa Elena
9 ani, clasa a II-a, Școala Gimnazială Nicolae Colan Sfântu Gheorghe

Máttyás Hanna

Máttyás Hanna
6 éves, nagycsoport, Felsőlemhényi Óvoda
6 ani, grupa mare, Grădinița cu Program Normal Lemnia

Kisgyörgy Abigél

Kisgyörgy Abigél
6 éves, Szivárvány csoport, Hófehérke Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
6 ani, grupa Curcubeul, Grădinița cu Program Prelungit Hófehérke Sfântu Gheorghe

Panțîru Amelia

Panțîru Amelia
5 ani, grupa mare Iepurașii, Grădinița cu Program Prelungit Pinocchio Sfântu Gheorghe

Zoltáni Máté

Zoltáni Máté
3 év, Micimackó kiscsoport, Hófehérke Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
3 ani, grupa mică, Grădinița cu Program Prelungit Hófehérke Sfântu Gheorghe

Bosin Tamás

Bosin Tamás
előkészítő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare, Colegiul Național ”Székely Mikó” Sfântu Gheorghe

Zoltáni Nóra

Zoltáni Nóra
4 éves, Csicsergők kiscsoport, Hófehérke Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
4 ani, grupa mică, Grădinița cu Program Prelungit Hófehérke Sfântu Gheorghe

Subtirelu Maria Anastasia

Subtirelu Maria Anastasia
7 ani, clasa pregătitoare A, Colegiul Național Mihai Viteazul, Sfântu Gheorghe

Domokos Abigél

Domokos Abigél
4 éves, kiscsoport, Pinocchio Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
4 ani, grupa mică, Grădinița cu Program Prelungit Pinocchio Sfântu Gheorghe

Majlat Laura

Majlat Laura
14 éves, Borosnyay Kamilla Gyermekotthon, Kézdivásárhely
14 ani, Centrul de Plasament Târgu Secuiesc

Turos-Csia Nándor

Turos-Csia Nándor
7 éves, előkészítő osztály, Református Kollégium, Sepsiszentgyörgy
7 ani, clasa pregătitoare, Liceul Teologic Reformat Sfântu Gheorghe

Màrk Botond

Màrk Botond
Temesváry János Óvoda, Uzon
Grădinița cu Program Normal Temesváry János Ozun

Vitos Gréta

Vitos Gréta
5 éves, Kincskeresők középcsoport, Hófehérke Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
5 ani, grupa Kincskeresők, Grădinița cu Program Prelungit Hófehérke Sfântu Gheorghe

Kurta Kamilla

Kurta Kamilla
6 éves, nagycsoport, Dr. Gelei József Óvoda, Árkos
6 ani, Grădinița ”Dr. Gelei József” Arcuș

Gyenge Boglárka

Gyenge Boglárka
7 éves, előkészítő osztály, Dr. Gelei József Általános Iskola, Árkos
7 ani, clasa pregătitoare, Școala Gimnazială Dr. Gelei József Arcuș

Oțelea Ianis-Andrei

Oțelea Ianis-Andrei
4 ani, grupa mijlocie Step by step Iepurași, Grădinița cu Program Prelungit Csipike Sfântu Gheorghe

Sipos Attila

Sipos Attila
5 éves, Csiga középcsoport, Gulliver Óvoda, Sepsiszentgyörgy
5 ani, grupa mijlocie, Grădinița cu Program Prelungit Gulliver Sfântu Gheorghe

Samuel Solomon

Samuel Solomon
clasa a V-a C, Școala Gimnzială Mihail Sadoveanu Întorsura Buzăului

Boér Luca

Boér Luca
3 ani, grupa Veverițelor, Grădinița cu Program Prelungit Pinocchio Sfântu Gheorghe

Groza Alessia Gabriela

Groza Alessia Gabriela
grupa mare, Grădiniță cu Program Normal Cenușăreasa, Sfântu Gheorghe

Szabó Kövendi Zelinda

Szabó Kövendi Zelinda
11 éves, IV. osztály, Orbán Balázs Gimnázium, Maksa
11 ani, clasa a IV-a, Școala Gimnazială Orbán Balázs Moacșa

Borbáth Boróka

Borbáth Boróka
6 éves, nagycsoport, Vargyas
6 ani, grupa mare, Grădinița cu Program Normal Vârghiș

Botez Annamária

Botez Annamária
11 éves, Borosnyay Kamilla Gyermekotthon, Kézdivásárhely
11 ani, Centrul de Plasament Târgu Secuiesc

Bogdan Flavius Gabriel

Bogdan Flavius Gabriel
9 ani, clasa a II-a Școala Gimnazială Nicolae Colan, Sfântu Gheorghe

Kovács Krisztián

Kovács Krisztián
4 éves, kicsi csoport, Pinocchio Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
4 ani, grupa mică, Grădinița cu Program Prelungit Pinocchio Sfântu Gheorghe

Tóth-Takó Jázmin

Tóth-Takó Jázmin
5 éves, Manók csoport, Benedek Elek Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
5 ani, grupa mijlocie, Grădinița cu Program Prelungit Benedek Elek Sfântu Gheorghe

Dirjan Lavinia Bianca

Dirjan Lavinia Bianca
9 ani, clasa a II-a, Școala Gimnazială Nicolae Colan din Sfântu Gheorghe

Szegedi Ștefania-Ioana

Szegedi Ștefania-Ioana
4 ani, grupa mijlocie Step by step Iepurașii, Grădinița cu Program Prelungit Csipike Sfântu Gheorghe

Ferencz Petra

Ferencz Petra
4 éves, Méhike középcsoport Árvácska Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
4 ani, grupa mijlocie, Grădinița cu Program Prelungit Árvácska Sfântu Gheorghe

Karacsi Csongor

Karacsi Csongor
4 éves, Micimackó csoport Napocska Óvoda, Kézdiszentkereszt
4 ani, grupa Micimackó, Grădinița cu Program Normal Napocska Poian

Forró Kristóf-Zsolt

Forró Kristóf-Zsolt
3 éves, kiscsoport, Temesváry János Általános Iskola, Uzon
3 ani, grupa mică, Grădinița cu Program Normal Temesváry János Ozun

Domokos Eszter

Domokos Eszter
12 éves, Váradi József Általanos Iskola, Sepsiszentgyörgy
12 ani, Școala Gimnazială Váradi József Sfântu Gheorghe

Cseh Fanni

Cseh Fanni
5 éves, Csigabiga csoport, Manócska Napköziotthon Kézdivásárhely
5 ani, grupa Csigabiga, Grădinița cu Program Prelungit Manócska Târgu Secuiesc

Ambarus Panna

Ambarus Panna
8 éves, II. osztály, Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy
8 ani, clasa a II-a, Liceul Teoretic Mikes Kelemen Sfântu Gheorghe

Mămăligoi Hanna

Mămăligoi Hanna
9 ani, clasa a II-a, Școala Gimnazială Nicolae Colan, Sfântu Gheorghe

Bukur Andor

Bukur Andor
4 éves, kiscsoport, Temesváry János Óvoda, Uzon
4 ani, grupa mică, Grădinița cu Program Normal Temesváry János Ozun

Todor Sara Elena

Todor Sara Elena
clasa a II-a, Şcoala Gimnazială Nicolae Russu, Sita Buzăului

Pap Gergő Etele

Pap Gergő Etele
7 éves, Waldorf I.osztály, Nicolae Colan Általános Iskola
7 ani, Clasa I Waldorf, Școala Gimnazială Nicolae Colan Sfântu Gheorghe

Timár Erik

Timár Erik
5 éves, Szivárvány csoport, Pinocchio Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
5 ani, grupa Szivárvány, Grădinița cu Program Prelungit Pinocchio Sfântu Gheorghe

Ariana Maria Mitrea

Ariana Maria Mitrea
5 ani, grupa mare, Grădinița cu Program Prelungit Prichindel, Întorsura Buzăului

Crisbasan Andreea

Crisbasan Andreea
clasa a II-a, Școala Gimnazială Nicolae Russu, Sita Buzăului

Murea Teodor Victor

Murea Teodor Victor
clasa a II-a, Școala Gimnazială Nicolae Russu, Sita Buzăului

Kovács Kata

Kovács Kata
6 éves, előkészítő A osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
6 ani, clasa pregătitoare A, Colegiul Național Székely Mikó Sfântu Gheorghe

Fodor Panna

Fodor Panna
3éves, Csillag csoport, Csipike Óvoda, Sepsiszentgyörgy
3 ani, gripa Steluța, Grădinița cu Program Prelungit Csipike Sfântu Gheorghe

Debreczi Milán

Debreczi Milán
5 éves, középcsoport, Csomakőrös
5 ani, grupa mijlocie Grădinița cu Program Normal Chiuruș

Kastal Balázs

Kastal Balázs
4 éves, Kincskeresők csoport, Hófehérke Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
4 ani, grupa Kincskeresők, Grădinița cu Program Prelungit Hófehérke Sfântu Gheorghe

Farkas Lilla

Farkas Lilla
9 éves, II. C osztály, Váradi József Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy
9 ani, clasa a II-a, Școala Gimnazială Váradi József Sfântu Gheorghe

Kiss Kata Hanna

Kiss Kata Hanna
4 éves, Micimackók csoport, Hófehérke Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
4 ani, grupa Micimackók,Grădinița cu Program Prelungit Hófehérke Sfântu Gheorghe

Farkas-Florea Magor

Farkas-Florea Magor
3 éves, Méhecske csoport, Pinocchio Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
3 ani, grupa Albinuța, Grădinița cu Program Prelungit Pinocchio Sfântu Gheorghe

Gyenge Zsombor

Gyenge Zsombor
4 éves, kiscsoport, Dr. Gelei József Óvoda, Árkos
4 ani, grupa mică, Grădinița cu Program Normal Arcuș

Florea Sofia Maria

Florea Sofia Maria
4 ani, grupa Veverițele, Grădiniță cu Program Prelungit Pinocchio, Sfântu Gheorghe

Simon Máté

Simon Máté
7 éves, I. osztály, Orbán Balázs Gimnázium, Maksa
7 ani, clasa I, Școala Gimnazială Orbán Balázs Moacșa

Carla Hariton

Carla Hariton
6 ani, grupa mare Iepurași, Grădinița cu Program Prelungit Pinocchio Sfântu Gheorghe

Avram Yanis

Avram Yanis
4 ani, grupa mică, Grădinița cu Program Prelungit ”Pinocchio” Sfântu Gheorghe

Kis Lejla Alexandra

Kis Lejla Alexandra
5 éves, Méhecskék csoport, Árvácska Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
5 ani, grupa mijlocie, Grădinița cu Program Prelungit Árvácska Sfântu Gheorghe

Boricean Flavius-Constantin

Boricean Flavius-Constantin
6 ani, grupa mare, Grădinița cu Program Normal Brădet

Furus Csilla

Furus Csilla
14 éves, Borosnyay Kamilla Gyermekotthon, Kézdivásárhely
14 ani Centrul de Plasament Târgu Secuiesc

Kozi Noah Jonathán

Kozi Noah Jonathán
6 éves, Csipike nagycsoport, Áprily Lajos Óvoda, Brassó
6 ani, grupa mare Csipike, Grădinița Áprily Lajos, Brașov

Vásárhelyi Natália

Vásárhelyi Natália
6 éves, nagycsoport, Vargyas
6 ani, grupa mare, Grădinița cu Program Normal Vârghiș

Szentgyörgyi Boglárka

Szentgyörgyi Boglárka
7 éves, előkészítő osztály, Református Kollégium, Sepsiszentgyörgy
7 ani, clasa pregătitoare, Liceul Teologic Reformat Sfântu Gheorghe

Daragics Nóra

Daragics Nóra
6 éves, nagycsoport, Pinocchio Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
6 ani, grupa mare, Grădinița cu Program Prelungit Pinocchio Sfântu Gheorghe

Péterfy Berta, 6 éves

Péterfy Berta, 6 éves
6 éves, Méhecske csoport, 2-es számú Napköziotthon, Kovászna
6 ani, grupa Albinuța, Grădinița cu Program Prelungit nr.2, Covasna

Erőss Janka - Fruzsina

Erőss Janka - Fruzsina
4 éves, Kincskeresők csoport, Hófehérke Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
4 ani, grupa mică, Grădinița cu Program Prelungit Hófehérke Sfântu Gheorghe

Calcea Tania Maria

Calcea Tania Maria
5 ani, sat Sărămaș, comuna Barcani

Péterfy Koppány Gergely

Péterfy Koppány Gergely
4 éves, Méhecske csoport, 2-es számú Napköziotthon, Kovászna
4 ani, grupa Albinuța, Grădinița cu program prelungit nr.2, Covasna

Lascu Ștefania – Izabella

Lascu Ștefania – Izabella
4 ani, grupa Veverițelor, Grădinița cu Program Prelungit Pinocchio Sfântu Gheorghe

Zöldi Zsanett

Zöldi Zsanett
4 éves, Katicabogár kiscsoport, Gál Dániel Óvoda, Illyefalva
4 ani, grupa mică, Grădinița cu Program Normal Gál Dániel Ilieni

Murea Alexia Maria

Murea Alexia Maria
clasa pregătitoare, Școala Gimnazială Nicolae Russu, Sita Buzăului.

Lénárt Lilla

Lénárt Lilla
4 éves, középcsoport, Napocska Óvoda, Kézdiszentkereszt
4 ani, grupa mijlocie, Grădinița Grădinița cu Program Normal Poian

Lascu Andra – Maria

Lascu Andra – Maria
6 ani, grupa Iepurașilor, Grădinița cu Program Prelungit Pinocchio Sfântu Gheorghe

Zaha Sofia Ilinca

Zaha Sofia Ilinca
4 ani, grupa mijlocie, Grădinița cu Program Prelungit nr.2 Covasna

Márton Mátyás

Márton Mátyás
4 éves, kiscsoport, Bartalis János Óvoda, Apáca, Brassó megye
4 ani, grupa mică, Grădinița cu Program Normal Bartalis János Apața, județul Brașov

Mihály Iringó

Mihály Iringó
7 éves, előkészítő A osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy,
7 ani, clasa pregătitoare A, Colegiul Național Székely Mikó Sfântu Gheorghe

Demián Csanád

Demián Csanád
3,5 éves, Kőrösi Csoma Sándor Óvoda, Csomakőrös
3,5 ani, Grădinița cu Program Normal Kőrösi Csoma Sándor Chiuruș

Buzea Irina

Buzea Irina
5 ani, grupa Florilor, Grădinița cu Program Prelungit Gulliver Sfântu Gheorghe

Hajdo Alex

Hajdo Alex
4 éves, középcsoport, Lécfalva
4 ani, grupa mijlocie, Grădinița cu Program Normal Leț

József Nóra

József Nóra
8 éves, I B osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentygörgy
8 ani, clasa I, Colegiul Național Székely Mikó Sfântu Gheorghe

Máthé Etele-Márk

Máthé Etele-Márk
6 éves, nagycsoport, Vargyas
6 ani, grupa mare, Grădinița cu Program Normal Vârghiș

Barta Etele

Barta Etele
7 éves, előkészitő osztály, Református Kollégium, Sepsiszentgyörgy
7 ani, clasa pregătitoare, Liceul Teologic Reformat Sfântu Gheorghe

Ionescu Andra

Ionescu Andra
4 ani, grupa Iepurași, Grădinița cu Program Prelungit Csipike Sfântu Gheorghe

Grădinița Cu Program Prelungit Hófeherke, Sfântu Gheorghe

Grădinița Cu Program Prelungit Hófeherke, Sfântu Gheorghe
Grupa Fluturasii

Mátyás Attila

Mátyás Attila
7 éves, Micimackó csoport, Manócska Napköziotthon, Kézdivásárhely
7 ani, grupa Micimackó, Grădinița cu Program Prelungit Manócska Târgu Secuiesc

Vancea Gedeon

Vancea Gedeon
nagycsoport, Dr. Gelei József Óvoda, Árkos
grupa mare, Grădinița cu Program Normal Dr. Gelei József Arcuș

Hosu Denis

Hosu Denis
clasa I- a, Școala Gimnazială Nicolae Russu Sita Buzăului

Hável Maya

Hável Maya
5,5 éves, Vackor csoport, Hófehérke Napköziotthon Sepsiszentgyörgy
5,5 ani, grupa Vackor, Grădinița cu Program Prelungit Hófehérke Sfântu Gheorghe

Pünkösti Rebeka-Noémi

Pünkösti Rebeka-Noémi
I.osztály, Református Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa I, Liceul Teologic Reformat Sfântu Gheorghe

Gotsmán Mónika

Gotsmán Mónika
7 éves, I. osztály, Orbán Balázs Gimnázium, Maksa
7 ani, clasa I, Școala Gimnazială Orbán Balázs, Moacșa

Kerekes Ivett

Kerekes Ivett
Méhecske csoport, Tatrangi Sándor Óvoda, Uzon
grupa Albinuța, Grădinița cu Program Normal Tatrangi Sándor Ozun

Popescu Timea Costina

Popescu Timea Costina
clasa a V-a B, Școala Gimnazială Mihai Sadoveanu Întorsura Buzăului

Szilágyi Apor

Szilágyi Apor
10 éves, III.B osztály, Plugor Sándor Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy
10 ani, clasa a III-a B, Liceul de Arte Plugor Sándor Sfântu Gheorghe

Gheorghita David Rolan

Gheorghita David Rolan
4 éves, Nefelejcs csoport, Kőrösi Csoma Sándor Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
4 ani, grupa mică, Grădinița Grădinița cu Program Prelungit Kőrösi Csoma Sándor Sfântu Gheorghe

Toth Mátyás

Toth Mátyás
6 éves, Vackor csoport, Pinocchio Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
6 ani, grupa Vackor, Grădinița cu Program Prelungit Pinocchio Sfântu Gheorghe

Popovics Dorka

Popovics Dorka
5 éves, Ficánka nagycsoport, Árvácska Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
5 ani, grupa mare, Grădinița cu Program Prelungit Árvácska Sfântu Gheorghe

Birtalan Ghimbell David Laszló

Birtalan Ghimbell David Laszló
6 éves, nagycsoport, Vargyas
6 ani, grupa mare, Grădinița cu Program Normal Vărghiș

Ardelean Carina Maria

Ardelean Carina Maria
5 ani, grupa mijlocie Grădinița cu Program Normal Brădeț

David Codrin Blumer

David Codrin Blumer
3,5 ani, grupa mică, Grădinița nr.2, Brașov

Zoltáni Márk

Zoltáni Márk
12 éves, V.E osztály, Váradi József Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy
12 ani, clasa a V-a E, Școala Gimnazială Váradi József Sfântu Gheorghe

Antal Réka

Antal Réka
6 éves, Mocorgó csoport, Manócska Napköziotthon, Kézdivásárhely
6 ani, grupa mare, Grădinița cu Program Prelungit Manócska Târgu Secuiesc

Petri Ágnes

Petri Ágnes
8 éves, előkészitő osztály, Református Kollégium, Sepsiszentgyörgy
8 ani, clasa pregătitoare, Liceul Teologic Reformat Sfântu Gheorghe

Címe Kincső

Címe Kincső
7 éves, előkészítő osztály, Orbán Balázs Gimnázium, Maksa
7 ani, clasa pregătitoare, Școala Gimnazială Orbán Balázs, Moacșa

Nika Norbert Lajos

Nika Norbert Lajos
4 éves, középcsoport, Szentivánlaborfava
4 ani, grupa mijlocie, Grădinița cu Program Normal Sântionlunca

Máthé Bence

Máthé Bence
6 éves, Bóbita csoport, Vargyas
6 ani, grupa Bóbita, Grădinița cu Program Normal Vârghiș

Vajna Vivien -Zsanett

Vajna Vivien -Zsanett
5 éves, Szivárvány csoport, Pinocchio Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
5 ani, grupa nijlocie, Grădinița cu Program Prelungit Pinocchio Sfântu Gheorghe

Gáspár Tamás

Gáspár Tamás
3 éves, kiscsoport, Bardoc
3 ani, grupa mică, Grădinița cu Program Normal Brăduț

Barbócz Boglárka- Erzsébet

Barbócz Boglárka- Erzsébet
3 éves, Micimackó csoport, Napocska Óvoda, Kézdiszentkereszt
3 ani, grupa Micimackó, Grădinița cu Program Normal Napocska Poian

Farkas Anna

Farkas Anna
Micimackó csoport, Manócska Napköziotthon, Kézdivásárhely
grupa Micimackó, Grădinița cu Program Prelungit Manócska Târgu Secuiesc

BODOKI ÓVODA

BODOKI ÓVODA
Kis-, közép- és nagycsoport

Jakó Kristóf

Jakó Kristóf
IV. C osztály, Váradi József Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy
clasa a IV a C, Școala Generală Váradi József Sfântu Gheorghe

Dénes Jónás

Dénes Jónás
6 éves, 25-ös számú Óvoda, Brassó
6 ani, grupa maghiară, Grădinița. nr. 25 Universul copiilor, Brașov

Bucsi Barnabás

Bucsi Barnabás
4 éves, kiscsoport, Csipike Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
4 ani, grupa mică, Grădinița cu Program Prelungit Csipike Sfântu Gheorghe;

Kész Nóra Titanilla

Kész Nóra Titanilla
6 éves, nagycsoport, Temesváry János Óvoda, Uzon
6 ani, grupa mare, Grădinița cu Program Normal Temesváry János Ozun

Vila Henáró-Olivér

Vila Henáró-Olivér
4 éves, Mesevár csoport, 7-es Óvoda, Sepsiszentgyörgy
4 ani, grupa mică, Grădinița cu Program Normal Nr. 7 Sfântu Gheorghe

Crisbășan Anca Maria

Crisbășan Anca Maria
clasa a II-a, Școala Gimnazială Nicolae Russu, Sita Buzăului

Neagoe Marina

Neagoe Marina
clasa a III-a, Școala Gimnazială Nicolae Russu, Sita Buzaului

Ruzsa Nikki

Ruzsa Nikki
12 éves, Borosnyay Kamilla Gyerekotthon, Kézdivásárhely
12 ani, Centrul de Plasament Târgu Secuiesc

Ambarus Máté

Ambarus Máté
6 éves, Csipike nagycsoport, Csipike Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
6 ani, grupa mare, Grădinița cu Program Prelungit Csipike Sfântu Gheorghe;

Majlat Esztera

Majlat Esztera
11 éves, Borosnyay Kammila Gyermekotthon, Kézdivásárhely
11 ani, Centrul de Plasament Târgu Secuiesc

Babalau Ianis Nicolae

Babalau Ianis Nicolae
5 ani, grupa mare, Grădinița cu Program Prelungit Manócska Târgu Secuiesc

Dămoc Ioana Maria

Dămoc Ioana Maria
4 ani, grupa mijlocie Iepurași, Grădinița cu Program Prelungit Csipike, Sfântu Gheorghe

László Germányi Zselyke

László Germányi Zselyke
5 éves, Süni nagycsoport, Temesváry János Óvoda, Uzon
5 ani, grupa Ariciul, Grădinița cu Program Normal Temesváry János Ozun

Para Tekla

Para Tekla
6 éves, Méhecske nagycsoport, 1-es számú Napköziotthon, Kovászna
6 ani, grupa mare, Albinuțele, Grădinița cu Program Prelungit nr. 1, Covasna

Sofia Anais

Sofia Anais
grupa mijlocie, Grădinita Albă ca Zăpada, Sfântu Gheorghe

Pánczél Délia, 4 éves

Pánczél Délia, 4 éves
4 éves, Kismadár kicsi – középcsoport, Vargyas
4 ani, grupa mică, Grădinița cu Program Normal Vârghiș

Porzsolt Máté

Porzsolt Máté
4 éves, Csillag csoport, Csipike Napköziotthon
4 ani, Grupa Steluțelor, Grădinița cu Program Prelungit Csipike, Sfântu Gheorghe

Eliza Maria Buța

Eliza Maria Buța
grupa mijlocie-mare, Fluturașilor, Grădinița cu Program Prelungit Pinocchio, Sfântu Gheorghe

Nagy Petra

Nagy Petra
7 éves, IB osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
7 ani, clasa I, Colegiul Național Székely Mikó Sfântu Gheorghe

Huszàr Csanád

Huszàr Csanád
6 èves, Halacska csoport, Gulliver Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
6 ani, grupa mare Peștișori, Grădinița cu Program Prelungit Gulliver Sfântu Gheorghe

Muntean Nicoleta Denisa

Muntean Nicoleta Denisa
Şcoala Gimnazială Nicolae Rusu nr 2 Ciumernic

Cosneanu Anastasia

Cosneanu Anastasia
6 ani, grupa mare, Grădinita nr 2, Zăbala

Kanabé Alíz Heléna

Kanabé Alíz Heléna
6 éves, Csigabiga csoport, Manócska Napköziotthon, Kézdivásárhely
6 ani, grupa Csigabiga, Grădinița cu Program Prelungit Manócska Târgu Secuiesc

Bódi Alfonzó

Bódi Alfonzó
7 éves, I. osztály, Orbán Balázs Gimnázium, Maksa
7 ani, clasa I, Școala Gimnazială Orbán Balázs Moacșa

Climescu Szilvia

Climescu Szilvia
3 éves, Micimackó csoport, Napocska Óvoda, Kézdiszentkereszt
3 ani, grupa Micimackó, Grădinița cu Program Normal Napocska, Poian

Mikes Sára Erzsébet

Mikes Sára Erzsébet
5 éves, középcsoport, Temesváry János Óvoda, Uzon
5 ani, grupa mijlocie, Grădinița cu Program Normal Temesváry János Ozun

Szabo Ádám és Dóra

Szabo Ádám és Dóra
Szabó Ádám 3 éves, Vuk csoport (kiscsoport), Szabó Dóra 5 éves Csigabiga csoport ( középső csoport), Manócska Napköziotthon, Kézdivásárhely
Szabó Ádám 3 ani grupa mică, Szabó Dóra, grupa mijlocie, Grădinița cu Program Prelungit Manócska Târgu Secuiesc

Sánta Ábel

Sánta Ábel
5 éves, Szívárvány csoport, Pinocchio Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
5 ani, grupa Curcubeului, Grădinița cu Program Prelungit Pinocchio, Sfântu Gheorghe

Vargha Ágota

Vargha Ágota
5,5 éves, nagycsoport, I-es számú Óvoda Csernáton
5,5 ani, grupa mare, Grădinița cu Program Normal nr.1 Cernat

Balázs Norbert

Balázs Norbert
előkészítő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare, Colegiul Național Székely Mikó Sfântu Gheorghe

Farcádi Dorka

Farcádi Dorka
előkészítő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare C, Colegiul Național Székely Mikó Sfântu Gheorghe

Botez Róbert

Botez Róbert
12 éves, Borosnyay Kamilla Gyermekotthon, Kézdivásárhely
12 ani, Centrul de Plasament Târgu Secuiesc

Veress Petra

Veress Petra
4 éves, Kincskereső csoport, Hófehérke Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
4 ani, grupa mică, Grădinița cu Program Prelungit Hófehérke Sfântu Gheorghe

Bodó Örs

Bodó Örs
5 éves, Kismókus középcsoport, 1-es számú Napköziotthon, Kovászna
5 ani, grupa mijlocie, Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Covasna

Veress Àkos

Veress Àkos
3 èves, Katicabogàr csoport, Gàl Dàniel Óvoda, Illyefalva
3 ani, grupa mică, Grădinița cu Program Normal Gàl Dàniel, Ilieni

Timar Arsenie

Timar Arsenie
9 ani, clasa a II-a, Școala Gimnazială Nicolae Colan Sfântu Gheorghe

Péter Ágota

Péter Ágota
6 éves, előkészítő B osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
6 ani, clasa pregătitoare B, Colegiul Național Székely Mikó, Sfântu Gheorghe

Újfalvi Adorján Olivér

Újfalvi Adorján Olivér
5 éves, Manó csoport, Hófehérke Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
5 ani, grupa Manó, Grădinița cu Program Prelungit Hófehérke Sfântu Gheorghe

Kővári Tímea

Kővári Tímea
6 éves, Napraforgó csoport, Csipike Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
6 ani grupa Napraforgó, Csipike Grădinița cu Program Prelungit, Sfîntu Gheorghe

Tóth Dorka

Tóth Dorka
8 éves, Református Kollégium, Sepsiszentgyörgy
8 ani, Liceul Teologic Reformat Sfântu Gheorghe

Csibi Sebastian Răzvan

Csibi Sebastian Răzvan
3 ani, grupa mică, Grădinița cu Program Prelungit Pinocchio Sfântu Gheorghe

Kerekes Zsanett

Kerekes Zsanett
Süni csoport, Tatrangi Sándor Óvoda, Uzon
grupa Ariciul, Grădinița cu Program Normal Tatrangi Sándor Ozun

Nikula Ákos

Nikula Ákos
3 éves, kiscsoport, Temesváry János Óvoda, Uzon
3 ani, grupa mică, Grădinița cu Program Normal Temesváry János Ozun

Jobb-Albert Andor-Álmos

Jobb-Albert Andor-Álmos
5 éves, Gólyahír csoport, Kőrösi Csoma Sándor Napköziotthon Sepsiszentgyörgy
5 ani, grupa mijlocie, Grădinița cu Program Prelungit Kőrösi Csoma Sándor Sfântu Gheorghe

Rusandu Delia

Rusandu Delia
5 ani jumate, grupa mare, Grădinița nr 2. Zăbala

Szőcs Árpád

Szőcs Árpád
6 éves, Süni nagycsoport, Temesváry János Óvoda, Uzon
6 ani, grupa Aricilor, Grădinița cu Program Normal Temesváry János Ozun

Bucsi Balázs

Bucsi Balázs
7 éves, előkészítő osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
7 ani, clasa pregătitoare, Colegiul Național Székely Mikó Sfântu Gheorghe

Soós Fanni

Soós Fanni
5 éves, középcsoport, Vargyas
5 ani, grupa mijlocie, Grădinița cu Program Normal Vârghiș

Szász Csanád

Szász Csanád
5 éves, Babóca II. középcsoport, Jancsó Benedek Napköziotthon, Gelence
5 ani, grupa mijlocie, Grădinița cu Program Prelungit Jancsó Benedek Ghelința

Mikes Miklós Benedek

Mikes Miklós Benedek
7 éves, előkészítő A osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentygörgy
7 ani, clasa pregătitoare A, Colegiul Național SzékelyMikó Sfântu Gheorghe

Macovei Arianna Gabriela

Macovei Arianna Gabriela
4 ani, grupa mică, Grădinița Grădinița cu Program Normal Ion Creangă, Zagon

Soare Cristina Florentina

Soare Cristina Florentina
9 ani, clasa a II-a, Școala Gimnazială Nicolae Colan Sfântu Gheorghe

Havlin-Bocskor Boglárka,  és Havlin- Bocskor Boróka

Havlin-Bocskor Boglárka, és Havlin- Bocskor Boróka
5 éves, középcsoport, Hófehérke Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
5 ani, grupa mijlocie, Grădinița cu Program Prelungit \"Hófehérke\" Sfântu Gheorghe Havlin- Bocskor Boróka 3,5 éves, kiscsoport, Hófehérke Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
3,5 ani, grupa mică, Grădinița cu Program Prelungit Hófehérke Sfântu Gheorghe

Kiss Balázs

Kiss Balázs
4 éves, Kispajtások csoport, Tasnád
4 ani, grupa mică, Grădinița cu Program Normal Tășnad

Secal-Tamas Raul

Secal-Tamas Raul
4,5 ani, grupa Fluturași, Grădinița cu Program Prelungit Hófehérke Sfântu Gheorghe

Pârvan Rareş

Pârvan Rareş
4 ani, grupa Albinuțelor, Grădinița cu Program Prelungit Csipike Sfântu Gheorghe

Orbán Botond

Orbán Botond
6 éves, Bóbita csoport, Vargyas
6 ani, grupa Bóbita, Grădinița cu Program Normal Vârghiș

Jitarasu Vivien

Jitarasu Vivien
4 éves, Nefelejcs csoport, Kőrösi Csoma Sándor Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
4 ani, grupa mică, Grădinița cu Program Prelungit Kőrösi Csoma Sándor Sfântu Gheorghe

Stanciu Dávid Erik

Stanciu Dávid Erik
3 éves, Törpike kiscsoport, Szépmező
3 ani, grupa mică Törpike, Grădinița cu Program Normal Câmpul Frumos

Pünkösti Petra-Sára

Pünkösti Petra-Sára
Napraforgó vegyescsoport, nagycsoportos, Kőrösi Csoma Sándor Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
grupa mare, Grădinița cu Program Prelungit Kőrösi Csoma Sándor Sfântu Gheorghe

Filip Rares Gabriel

Filip Rares Gabriel
5 ani, grupa mijlocie, Grădinița cu Program Prelungit Csipike, Sfântu Gheorghe

Dămoc Tudor Codruț

Dămoc Tudor Codruț
7 ani, clasa pregătitoare, Colegiul Național Mihai Viteazul Sfântu Gheorghe

Molnár Anita - Orsolya

Molnár Anita - Orsolya
4,5 éves, Méhecskék csoport, Árvácska Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
4,5 ani, grupa Albinuțele, Grădinița cu Program Prelungit Árvácska Sfântu Gheorghe

Opra Dávid

Opra Dávid
4 éves, Micimackó csoport, Napocska Óvoda, Kézdiszentkereszt
4 ani, grupa Micimackó, Grădinița cu Program Normal Napocska Poian

Todoran Ștefania și Todoran Antonia

Todoran Ștefania și Todoran Antonia
Todoran Ștefania, clasa a V-a B, Todoran Antonia, clasa pregătitoare, Școala Gimnazială Mihail Sadoveanu Întorsura Buzăului

Alessia Ioana Buța

Alessia Ioana Buța
clasa pregătitoare, Școala Gimnazială Nicolae Colan, Sfântu Gheorghe

Nikula József

Nikula József
6 éves, nagycsoport, Temesváry János Óvoda, Uzon
6 ani, grupa mare, Grădinița cu Program Normal Temesváry János Ozun

Trifan Ștefan Alexandru

Trifan Ștefan Alexandru
5 ani, grupa Buburuzelor Grădinița cu Program Prelungit Manócska Târgu Secuiesc

Bálint Eszter

Bálint Eszter
8 éves , I osztály, Waldorf tagozat, Nicolae Colan Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy
8 ani, clasa I Waldorf, Școala Gimnazială Nicolae Colan Sfântu Gheorghe

Sică Patricia Gabriela

Sică Patricia Gabriela
9 ani, clasa a II-a, Școala Gimnazială Nicolae Colan, Sfântu Gheorghe

Csoma Levente – Márk

Csoma Levente – Márk
5 éves, Méhecske középcsoport, Árvácska Óvoda, Sepsiszentgyörgy
5 ani, grupa mijlocie Albinuța, Grădinița Árvácska, Sfântu Gheorghe

Handra Áron

Handra Áron
4 éves, középcsoport, Csipkerózsika Napköziotthon, Kézdivásárhely
4 ani, grupa mijlocie, Grădinița cu Program Normal Csipkerózsika Târgu Secuiesc

Mihály Dávid

Mihály Dávid
5 éves, Manó csoport, Hófehérke Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
5 ani, grupa Manó, Grădinița cu Program Prelungit Hófehérke, Sfântu Gheorghe

Sofia Dragu

Sofia Dragu
4 ani, grupa Gărgăriței, Grădinița cu Program Prelungit Hófehérke Sfântu Gheorghe

Biszok Nora

Biszok Nora
6 ani, grupa mare, Grădinița nr 2, Zăbala

Marin Eveline

Marin Eveline
5 ani , grupa mijlocie Gărgărițele, Grădinița cu Program Prelungit Hófehérke Sfântu Gheorghe

Salib Olivér

Salib Olivér
4 ani, grupa Fluturasi, Grădinița cu Program Prelungit Hófehérke Sfântu Gheorghe

Botez Izabella

Botez Izabella
9 éves, Borosnyay Kamilla Gyermekotthon, Kézdivásárhely
9 ani, Centrul de Plasament Târgu Secuiesc

Bódi Letiszia

Bódi Letiszia
8 éves, I. osztály, Orbán Balázs Gimnázium, Maksa
8 ani, clasa I, Școala Gimnazială Orbán Balázs Moacșa

Orbán-Balásy Andris

Orbán-Balásy Andris
3 éves, Csigacsoport, 16- os Napköziotthon, Marosvásárhely
3 ani, grupa mică Melcilor, Grădinița cu Program Prelungit nr.16 Târgu Mureș

Máté Márk

Máté Márk
4 éves , kiscsoport, Csomakörös
4 ani, grupa mică, Grădinița cu Program Normal Chiuruș

Boros Henrik Hunor

Boros Henrik Hunor
5 éves, Maci csoport, Hangyaboly Óvoda, Ozsdola
5 ani, Grădinița cu Program Normal Ojdula

Rotundu - Cojocaru Alexandru

Rotundu - Cojocaru Alexandru
3 ani, grupa mică Albinuțele, Grădinița cu Program Prelungit Pinocchio, Sfântu Gheorghe

Csáki Bernadett

Csáki Bernadett
előkészítő C osztály, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
clasa pregătitoare C, Colegiul Național Székely Mikó Sfântu Gheorghe

Handra Nóra

Handra Nóra
6 éves, nagycsoport, Csipkerózsika Napköziotthon, Kézdivásárhely
6 ani, grupa mare, Grădinița cu Program Normal Csipkerózsika Târgu Secuiesc

Gál Fanni

Gál Fanni
I osztály, Jancsó Benedek Általános Iskola, Gelence
clasa I, Școala Gimnazială Jancsó Benedek Ghelința

Nagy Johanna

Nagy Johanna
6 éves, Bóbita csoport, Vargyas
6 ani, grupa Bóbita, Grădinița cu Program Normal Vârghiș

Sánta Boróka

Sánta Boróka
7 éves, I osztály, Waldorf tagozat, Nicolae Colan Gimnázium, Sepsiszentgyörgy
7 ani, clasa I secția Waldorf, Școala Gimnazială Nicolae Colan Sfântu Gheorghe

Sárkány Balázs

Sárkány Balázs
4 éves, kiscsoport, Felsőlemhényi Óvoda
4 ani, grupa mică, Grădinița cu Program Normal Lemnia

Soara Alexandra Maria

Soara Alexandra Maria
3 ani, grupă mică, Grădinița Grădinița cu Program Normal Ion Creangă Zagon

Majlat Barbara

Majlat Barbara
8 éves, Borosnyay Kamilla Gyerekotthon, Kézdivásárhely
8 ani, Centrul de Plasament Târgu Secuiesc

Karda Hunor László

Karda Hunor László
7 éves, előkészítő osztály, Református Kollégium Sepsiszentgyörgy
7 ani, clasa pregătitoare, Liceul Teologic Reformat Sfântu Gheorghe

Szilágyi Katalin,

Szilágyi Katalin,
3 éves, Csemete csoport (kiscsoport), Gulliver Napköziotthon, Sepsiszentgyörgy
3 ani, grupa mică Csemete, Grădinița cu Program Prelungit Gulliver Sfântu Gheorghe

Kertész Hunor

Kertész Hunor
10 éves, Petőfi Sándor Gimnázium, Kézdivásárhely
10 ani, Gimnaziul Petőfi Sándor, Târgu Secuiesc

Murea Anastasia

Murea Anastasia
clasa a II- a, Școala Gimnazială Nicolae Russu, Sita Buzăului

Maniga Ion Dominic

Maniga Ion Dominic
4 ani, grupa Veverițelor, Grădinița cu Program Prelungit Pinocchio Sfântu Gheorghe